Δευτέρα, 09 Μαΐου 2011 16:08

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΥ ΠΟΙΗΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

Written by
2387

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 16ου ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

( 2ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΥ ΠΟΙΗΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ) 2011


ΓΙΑ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ:

ΒΡΑΒΕΙΑ:

1ο βραβείο:

Στους :
Μπολέτου Αικατερίνη του Ελληνικού Κολλεγίου Θεσσαλονίκης

Φράγκου Ίριδα- Αικατερίνη του Ελληνοαμερικανικού

Εκπαιδ. Ίδρύματος Κολλεγίου Αθηνών


2ο Βραβείο

Στους:

Κουφό Σπυρίδωνα του 2ου Γυμνασίου Πατρών

Χατζοπούλου Σοφία του 1ου Γυμνασίου Σταυρούπολης


3ο Βραβείο

Στους:

Καταϊζή Μάριο –Ανέστη του Ελληνικού Κολλεγίου Θεσσαλονίκης

Ιορδανίδου Αλίκη του 3ου Γυμνασίου Θέρμης


ΕΠΑΙΝΟΙ:

1ο Έπαινος

Στους:

Παλατίου Φωτεινή του 2ου Γυμνασίου Ευόσμου

Τζώρτζη Κωνσταντίνα του 8ου Γυμνασίου Θεσσαλονίκης


2ος Έπαινος
Στους:

Τσαβδαρίδου Αναστασία των Εκπαιδευτηρίων Απόστολος Παύλος Θεσσαλονίκης

Ασημιάδη Διονύσιο του 1ου Πειραματικού Γυμνασίου Θεσσαλονίκης

Σκίλλα Τζίλντα του 2ου Γυμνασίου Αμαλιάδας


3ος Έπαινος

Στους:

Χούση Χριστιάνα του 1ου Γυμνασίου Αγρινίου

Βαλουρούτσου Λίνα του Ελληνικού Κολλεγίου Θεσσαλονίκης

Παγοροπούλου Μυρτώ του 1ου Αρσακείου Γυμνασίου Ψυχικού


ΓΙΑ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ

ΒΡΑΒΕΙΑ

1ο Βραβείο:

Στους:

Δημητροπούλου Χρυσούλα του Αρσάκειου ΓΕΛ Πατρών

Αγκόλλι Ρένο 1ου ΓΕΛ Κολλεγίου Ανατόλια

Σολακίδη Παναγιώτη του 4ου ΓΕΛ Σταυρούπολης


2ο Βραβείο

Στους:

Παπαναστασίου Γεωργία του 1ου ΓΕΛ Τριανδρίας

Βασιλούδη Ελένη του 3ου ΓΕΛ Καλαμαριάς

Φανίδου Ελευθερία του ΕΠΑΛ Κορωπίου


3ο Βραβείο

Στους:

Ιωαννίδη Χρήστο του Κολλεγίου Ψυχικού Αθηνών

Μίσκο Χρήστο του 3ου ΓΕΛ Πατρών

Κατσιμίχα Όλγα του 49ου ΓΕΛ Αθηνών


ΕΠΑΙΝΟΙ:

1ος Έπαινος:

Στους:

Γκαντάρα Αντώνιο του ΓΕΛ Μουδανιών

Γεδίκη Μαρία του 9ου ΓΕΛ Θεσσαλονίκης

Σωτηροπούλου Κλεοπάτρα 13ου ΓΕΛ Πατρών

Χατζημέντωρ Αναστασία του 2ου ΓΕΛ Θεσσαλονίκης

Ευαγγέλου Μαρία του 4ου ΓΕΛ Κατερίνης


2ος Έπαινος:

Στους:

Μπουτάρη Πέννυ του 1ου ΓΕΛ Κολλεγίου Ανατόλια

Μπακρυσιώρη Φωτεινό των Εκπ. «Ροδίων Παιδεία»

Ντάρδα Κωνσταντίνο του ΓΕΛ Αξιούπολης

Σκοκέα Σπυριδούλα του 4ου ΓΕΛ Πετρούπολης Αθηνών

Τζανή Ιωάννη του 4ου ΓΕΛ Νέου Ηρακλείου Αττικής


3ος Έπαινος

Στους:

Πίτσια Αριάδνη του 4ου ΓΕΛ Κατερίνης

Κουιτζόλου Μάρθα –Παναγιώτα των Εκπ. Απόστολος Παύλος Θεσσαλονίκης

Αλαφούζου Φαίη του 12ου ΓΕΛ Πειραιά

Τρόκσι Ίνα του ΓΕΛ Σπετσών

Ψιμουλάκης Κωνσταντίνος του ΕΠΑΛ Αρκαλοχωρίου Ηρακλείου

 


Κριτική επιτροπή

Τζανής Γιάννης, φιλόλογος -λογοτέχνης

Μπέσπαρης Πέτρος, φιλόλογος -λογοτέχνης

Μπίμπης Γιώργος, εκδότης

Read 2387 times

Latest from Super User